0

Cardas 101 Speaker

Cardas 101 Speaker – kabel głośnikowy do własnej konfekcji i zastosowań DIY.

 

Wprowadzamy do sprzedaży najnowszy model kabla głośnikowego firmy Cardas Audio. Cardasa 101 charakteryzuje się muzykalnym, gładkim i nie męczącym brzmieniem.

Konstrukcje stanowią rurki powietrzne wokół których owinięte są wykonane z najwyższej jakości miedzi OFHC przewodniki o różnym przekroju dobrane wg. teorii złotego podziału. Dwie główne żyły o średnicy 14 AWG są ze sobą skręcone i owinięte taśmą PFA. Wypełnienie stanowią elementy z naturalnej bawełny, a płaszcz zewnętrzny wykonany jest z miękkiego i elastycznego polietylenu. Całość kabla produkowana jest we własnych zakładach Cardasa, co umożliwia stałą kontrolę procesu produkcji i zapewnia uzyskanie najwyższej jakości produktu.

Przewód głośnikowy Cardas 101 – dostępny jest w wersji konfekcjonowanej fabrycznie – lutowany ręcznie w USA i zakończony bananami CABE lub widełkami GRS. Do celów DIY, dla miłośników własnych konstrukcji kablowych i modyfikacji sprzętu, kabel dostępny jest także w rolkach o długości 75m – u autoryzowanych sprzedawców istnieć będzie zapewne możliwość zakupu na metry. Dodatkowo warto wspomnieć, że obróbkę kabla ułatwia jego konstrukcja i wykonanie przewodników z czystej nie emaliowanej miedzi, co pozwala na swobodne lutowanie w domowych warunkach.

Dla zainteresowanych kabel jest dostępny w sklepie dc-components: http://dc-components.eu/cardas-101-speaker-cable.html

Na życzenie klienta możliwe jest wykonania konfekcji wybranymi wtykami. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod adresem: info@dc-components.eu

dc-components

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.