0

Chord Mojo – przetwornik c/a / wzmacniacz słuchawkowy dostępny w dc-components.

Chord Electronics mojo

Do oferty wprowadzamy genialny przenośny przetwornik cyfrowo analogowy i wzmacniacz słuchawkowy Chord Electronics Mojo.

Chord Electronics Mojo to najbardziej zaawansowany i obecnie najlepszy przenośny przetwornik / wzmacniacz słuchawkowy na rynku. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało firmie Chord Electronics możliwość dalszej miniaturyzacji i jednocześnie dalszego rozwoju. Mojo oparto o unikalny w skali światowej niezwykle zaawansowany układ Xilinx Artix-7 FPGA i jednocześnie zapewniono niespotykaną łatwość obsługi. Dzięki temu Mojo (akronim od „Mobile Joy” – „Przenośnej Frajdy”) nie strasząc oszałamiającą ilością przełączników i regulatorów pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – muzyce. Dysponując dwoma wyjściami słuchawkowymi potrafi równocześnie(!) napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 – 800 Ω. Ponadto Chord Mojo zapewnia pełną kompatybilność z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku formatami cyfrowymi (PCM; WAV; AAC; AIFF; MP3; FLAC) o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych (PCM 44.1kHz – 768kHz a w trybie DoP również DSD: DSD 64 – DSD 256). To jednak nie wszystko. Chord Mojo zaprojektowano również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics iście pancerną obudowę.

Chord Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są „obciążone” ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink. Oczywiście w Mojo nie mogło zabraknąć możliwie najprostszego sposobu informowania o parametrach odtwarzanego materiału – rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi a podświetlenie zintegrowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co szalenie ułatwia obsługę np. w nocy. Czas ładowania Mojo poprzez port USB to jedynie cztery godziny, podczas których nadal możemy go normalnie użytkować!

 

SPECYFIKACJA:

Wejścia: Micro USB (max. 768kHz/32Bit), Coax – mini Jack (max. 768kHz/32Bit), Toslink (max. 192kHz/24Bit), Micro USB – gniazdo ładowania.

Moc wyjściowa : 600 Ω 35mW, 8 Ω 720 mW @1kHz

Impedancja wyjściowa: 75 Ω

Dynamika: 125dB

THD (@3V): 0,00017%

Waga: 180g

Wymiary (S x W x G): 60 x 22 x 82 mm

zapraszamy do sklepu www.dc-components.eu

 

wzmacniacz słuchawkowy Chord Mojo

Chord Mojo

 

Przetwornik cyfrowo analogowy Chord Mojo

Chord Electronics Mojo

dc-components

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.