0

Wysokiej klasy gniazda i wtyki RCA w ofercie dc-comopnents

Gniazda i wtyki RCA w ofercie dc-components.

Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości wtyki i gniazda RCA do systemów Audio. W naszej ofercie znajdą Państwo elementy 2 firm, które naszym zdaniem najlepiej sprostają wysokim wymaganiom użytkowników audio.

Eichmann Bullet Plugs

Minimalistyczna konstrukcja Australijskiej firmy Eichmann, projektowana jak miniaturowe kable, z wysoko przewodzącej złoconej miedzi, zapewniającej swobodny przepływ sygnału audio. W opatentowanym rozwiązaniu, masa odprowadzana jest z powierzchni gniazda punktowo. Jest to rozwiązanie przypominające „star earthing” używane w wysokiej klasy wzmacniaczach mocy. Całość zamknięta w niemagnetycznej obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego.

eichmann bullet plug

eichmann bullet plug

WBT nextgen

Nowa generacja wysokiej jakości wtyków i gniazd do zastosowań audio jest obecnie najciekawszą i najbardziej bezkompromisową propozycją na rynku. Wtyki i gniazda nextgen wykonane są z czystej pozłacanej miedzi beztlenowej lub czystego srebra. Korpusy wykonano z Ultramidu, części skrajne z Dyneonu a obudowę z aluminium i magnezu co pozwala filtrować szkodliwe dla sygnału zakłócenia EMI.

 

 

wbt nextgen au

wbt nextgen au

 

wbt nextgen ag

wtyk rca wbt nextgen ag

 

gniazdo wbt nextgen

gniazdo rca wbt nextgen

Zapraszamy do sklepu dc-components.eu

dc-components

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.