0

Obudowy 2U

Obudowy wysokości 2U

Jest to najbardziej popularna seria z oferowanych przez nas obudów. Dzięki szerokiej ofercie i dużej możliwości konfiguracji obudowy te tworzą idealne rozwiązanie dla wielu konstruktorów.

Fronty obudów w wersji standardowej wykonane są z aluminium 3mm oksydowanego na srebrno, panel tylny to 3mm aluminium oksydowane na czarno. Panele boczne tworzą profile aluminiowe o grubości 10mm umożliwiające mocowanie tranzystorów i mogące służyć jako radiatory.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia obudowy z frontem aluminiowym o grubości 10mm oksydowanym na kolor czarny lub srebrny i pokrywą górną i płytą dolną wykonaną aluminium oksydowanym na czarno.

Obudowy dostępne są w rozmiarach: 124x230mm, 230x230mm, 230x280mm, 330x170mm, 330x280mm, wysokość 80mm.

Obudowy idealnie nadają się do budowy hobbystycznych urządzeń, jak i do profesjonalnej zabudowy. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość indywidualizacji obudów, wykonanie otworów, frezowanie frontów, przygotowanie do zabudowy.

Najczęstsze przeznaczenie obudów: przetwornik c/a, wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz, zasilacz, gainclone, wzmacniacz, końcówka mocy

Obudowy dostępne w sklepie dc-components.

 

Uniwersalna obudowa 2U z frontem aluminiowym

Obudowa uniwersalna 2U – front aluminiowy

Obudowa aluminiowa, front 10mm

Uniwersalna obudowa aluminiowa

 

Obudowa 2U - widok tył

Obudowa dla elektronika – wysokość 2U

dc-components

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.