0

Nowości kablowe dc-components

Nowości w ofercie kabli firmy dc-components

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszymi kablami wprowadzamy do oferty nowe modele.

Po sukcesie oferwoanych przez nas kabli zasilających opartych o przewód Belden 19364 wprowadzamy do oferty nowe pozycje:

Kabel zasilający oparty o wysokiej klasy przewód Belden 83803 przez wielu użytkowników porównywany z przewodami hi-end dostępnymi na rynku. Konstrukcja 3 żyłowa w izolacji teflonowej. Istnieje możliwość zamówienia kabla zakończonego wtykami Wattgate z serii Economy jak i Audio Grade. Oferta jest limitowana czasowo i ilościowo – ważna do wyczerpania zapasów:

Nowością w naszej ofercie jest także kabel cyfrowy SPDIF do zastosowań audio – video i impedancji falowej 75 Ohm. Głowna żyła kabla wykonana jest z miedzi wysokiej czystości, izolowana teflonem, kabel posiada zaawansowane 2 warstwowe ekranowanie i wielowarstwowy płaszcz zewnętrzny chroniąca przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Przewód bez problemu może konkurować z wielokrotnie droższymi przewodami obecnymi na rynku. Kable są zakończone wtykami neutrik – na życzenie możliwa jest konfekcja innymi wtykami (Eichmann, WBT) i występują w długościach 0,5m i 1m. dc-components digital 1 dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: info@dc-components.eu

 

dc-components

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.